Počítačové komponenty » základní desky

ECS H87H3-TI (bulk)

ECS H87H3-TI (bulk)
Šikovná základní desta ve dormátu mini-ITX pro procesory Intel v patici LGA1150. Deska je vyrobena pomocí moderních technologií a je navržena do monitorů AIO, takže disponuje nízkým výškovým profilem.
Výrobce ECS
Dostupnost Skladem
Záruka 24 měs.
Kód položky 101-002
Cena bez DPH 2 140,50 CZK
DPH 21 %
Cena s DPH 2 590,00 CZK
ks
  • Podrobný popis
  • Diskusní fórum (0)
+ Připojení až tří nezávislých displejů. - Pouze dva SATA III konektory.
+ Napájení adaptérem, není potřeba PC zdroj. - Chybí konektor pro připojení externí grafiky.
+ Použity nejmodernější technologie ECS.
+ Nízkoprofilová verze mini-ITX.

ECS H87H3-TI

Základní deska od výrobce ECS EliteGroup ve formátu mini-ITX, která byla navržena pro vložení do All-in-One monitoru a vyniká tak zejména svým nízkým profilem, kde jsou moduly operační paměti uloženy "na ležato", stejně jako rozšiřující mini-PCI-E sloty. Základní desku je možné napájet přes DC konektor ze síťového adaptéru.

Základní deska je určena pro procesory od společnosti Intel. Základní deska podporuje procesory 4. generace a to jak Core, tak Pentium nebo Celeron. Disponuje také podporou technologie Intel Turbo Boos 2.0. Napájení procesoru je třífázové a při návrhu byly použity kondenzátory s pevným dielektrikem, které slibují dobrou stablitu a životnost. Na základní desce je umístěna čipová sada Intel H87 express, která podporuje Intel Smart Response Technology, Intel Smart Connect Technology a Intel Rapid Start Technlogy. Grafická karta je předpokládaná v procesoru Intel HD Graphics, u které je očekávána podpora DirectX 11.1.


Pro operační paměť jsou určeny dva sloty SO-DIMM, které jsou určeny pro paměť typu DDR3 (až 1600) do celkové velikosti RAM 16 GB, v závislosti na použítém procesoru.
Pro rozšíření možností základní desky slouží expazní sloty. Jeden mini-PCI Express slouží pro Wi-Fi/Bluetooth modul, další dva (Full Size a Half Size) pro libovolný modul, jako je SSD disk, rozšíření USB, TV tuner a další. Pro připojení pevných disků, ať už magnetických nebo SSD, a optických mechanik slouží dva SATA III konektory, podporující funkce RAID0, RAID1, RAID5, RAID10 a Intel Rapid Storage Technology.

O zvuk se stará čip Realtek ALC662 podporující 6-ti kanálové HD audio CODEC. Pro konektivitu je určen čip Realtek 8111G starající se připojení gigabitové ethernetu.
K další výbavě základní desky od firmy ECS patří čtyři porty USB3.0, které jsou vyvedeny na zadním panelu, stejně jako Audio (in a out), ethernetový port RJ-45, dva HDMI konektory a jeden Display port. To vše doplňuje DC konektor pro přijení adapteru. Deska umožňuje přímé napájení a rozšiřují se tím tak její možnosti využití. Na základní desce jsou dále umístěny konektory pro připojení ventilátorů, dvou dalších USB3.0, dalších pěti USB2.0, vyvedení zvuku na přední panel, či SATA napájecí konektor. Základní desce tak stačí napujení pouze apdatérem a připojení pevný disk lze napájet ze základní desky.

V desce je obsažen moderní BIOS, ve kterém lze nastavit vše potřebné pro správný chod systému a požadavky uživatele. Základní deska má podporu MS Windows 7/8.1/10 a byly jí udělany certifikace CE/FCC, ErP/EuP a WHCK. Pro přesnější specifikaci podporovaných procesorů, modulů operační paměti a HDD nás kontaktujte.

Balení obsahuje:

  • 1x H87H3-TI
  • krytka zadního panelu
  • v balení bez krabičky (bulk)
  • SATA kabely
  • instalační CD
  • manuál

Specifikace:

typ základní desky mini-ITX (nízká verze pro All-in-One)
procesor patice LGA1150
podpora 4. generace Intel Core, Pentium a Celeron
podpora Intel Tubro Boost 2.0
čipset Intel H87 Express
podpora Intel Smart Response Technology
podpora Intel Smart Connect Technology
podpora Intel Rapid Start Technlogy
grafická karta integrovaná Intel HD Graphics
operační paměť dvoukanálová DDR3 SO-DIMM
podpora DDR3 1600 non-ECC
do velikosti 16 GB
expanzní sloty 1x mini-PCI Express pro Wi-Fi/Bluetooth modul
1x Full Size mini-PCI Express
1x Half Size mini-PCI Express
rozhraní pro úložiště dat 2x SATA III
RAID0, RAID1,RAID5 a RAID 10
Intel Rapid Storage Technology
audio Realtek ALC662
6-ti kanálový HD audio CODEC
podpora DAC 16/20/24-bit PCM formát pro 5.1
kompatibilní s Direct Sound 3D, A3D, I3DL2
rozhraní na zadním panelu 4x USB 3.0
2x Audio jack (Line out, Mic in)
1x RJ-45 port (ethernet Realtek 8111G)
2x HDMI porty
1x Disply port
1x napájecí DC konektor
rozhraní na základní desce 1x 4-pinový CPU-FAN
1x 4-pinový SYS-FAN
1x výstup na přední audio
1x patice pro systémový reproduktor
1x USB3.0 patice (pro 2 USB porty)
4x USB2.0 patice (pro 5 USB portů)
2x SATA III 6 Gb/s
1x SATA napájecí konektor
další systémové konektory
napájení 19 V
podporované OS výrobcem Windows 7/8/8.1
rozměry (170 x 170) mm
certifikace CE/FCC
ErP/EuP
WHCK

Technologie Durathon

Technologie Durathon - kvalita základní desek, které můžete věřit


Technologie výroby Durathon spočívá ve vyšších požadavcích společnosti ECS na výrobu a testování, než jsou běžné průmyslové standardy. Trvanlivost a kvalita základních desek je tak na vyšší úrovni, než je tomu tak běžně u konkurence. Hlavními pilíři technologie jsou dvousměrně splétaná skelná vlákna, zajišťující vyšší stabilitu elektrických a mechanických vlastností a teplotní odolnost. Provozní teploty jsou tak ve vyšším rozsahu, než je u výrobků této kategorie běžné. Pro výrobu jsou použity i lepší součástky s delší životností. Toto vše je otestováno, aby byla zaručena trvající kvalita výrobku.

trojitá vrstva odolnost extrémním teplotám
dlouhodobý test speciální kondenzátory

kondenzátory

Kondenzátory s pevným dielektrikem

Tyto kondenzátory se vyznačují lepší vodivostí a tepelnou odolností. Celý systém je tak stabilní a je připraven i na kritické podmínky.

kondenzátory

SATA6G

Rychlé sériové rozhraní SATA 6Gb/s

Nejnovější rozhraní pro připojení magnetických nebo SSD disků, které disponuje až dvojnásobnou přenosovou rychlostí oproti předchozí generaci.

SATA6G

USB3.0

USB3.0

Oproti předchozí genraci má USB3.0 až desetinásobnou přenosovou rychlost a může tak dosahovat rychlosti přenosu až 4,9 Gb/s.

USB3.0

ECS EZ Bios

ECS EZ Bios

ECS EZ Bios je nové grafické rozhraní Biosu, navržené pro přehlednost, uživatelskou přívětivost a rychlost použití. Jsou snadno dostupné fukce jako Auto OC, sled bootování, bezpečnostní funkce a další. Na první pohled je viditelná energetická účinnost a využití výkonu.


Intel Smart Response Technology

Intel Smart Response Technology

Technologie Intel Smart Response urychluje odezvu systému tak, že často používané bloky dat umisťuje na akcelerační SSD disk, který díky svým vlastnostem umožňuje mnohonásobně rychlejší přístpu k potřebným datům, než běžný magnetický disk.

mPCI Express

Rozhraní mPCI Express

Rozhraní mPCI Express je určeno pro malá zařízení pro rozšíření jejich možností. Malý plochý 52 pinový konektor je určen např. pro mini-TV tuner, mini-Wireless, mini-SATA disky atd.

mPCI Express

mPCI Express

Motherboard Intelligent BIOS III (M.I.B III)

Nové verze biosu nabízí inteligentnější a pohodlnější způsob, jak nastavit parametry napětí procesoru, operčeních pamětí, grafické karty a dalších možností, v závislosti na možnostech základní desky. Takto lze získat vyšší výkon i díky využití předem přednastavených profilů pro přetaktování.

mPCI Express