Počítačové komponenty » základní desky

ECS H81H3-I (HDMI)

ECS H81H3-I (HDMI)
Praktická základní deska formátu mini-ITX vyrobena pomocí moderních technologií pro procesory Intel v patici LGA1150.
Výrobce ECS
Dostupnost Skladem
Záruka 24 měs.
Kód položky 101-001
Cena bez DPH 1 231,40 CZK
DPH 21 %
Cena s DPH 1 490,00 CZK
ks
  • Podrobný popis
  • Diskusní fórum (0)
+ Stabilní a nové technologie v kompatním velikosti. - Pouze dva SATA III konektory.
+ Použity nejmodernější technologie ECS.

ECS H81H3-I (HDMI)

Základní deska od výrobce ECS EliteGroup ve formátu mini-ITX, určená pro procesory od společnosti Intel. Základní deska podporuje procesory 4. generace a to jak Core, tak Pentium nebo Celeron. Byly použity kondenzátory s pevným dielektrikem, které slibují dobrou stablitu a životnost. Na základní desce je umístěna čipová sada Intel H81 express. Grafická karta je předpokládaná v procesoru Intel HD Graphics, u které je očekávána podpora DirectX 11.1.

Pro operační paměť jsou určeny dva 240-pinové sloty DIMM, které jsou určeny pro paměť typu DDR3 (až 1600) do celkové velikosti RAM 16 GB, v závislosti na použítém procesoru.
Pro rozšíření možností základní desky slouží expazní sloty. Jeden mini-PCI Express slouží pro libovolný modul, jako je SSD disk, rozšíření USB, TV tuner a další, další PCI Express x16 2.0 slouží pro připojení grafické nebo jiné rozšiřující karty. Pro připojení pevných disků, ať už magnetických nebo SSD, a optických mechanik slouží dva SATA III konektory a dva SATA II konektory.

O zvuk se stará čip VIA VT1705 podporující 6-ti kanálové HD audio CODEC. Pro konektivitu je určen čip Realtek 8111G starající se připojení gigabitové ethernetu.
K další výbavě základní desky od firmy ECS patří dva porty USB3.0, které jsou vyvedeny na zadním panelu, stejně jako Audio (in a out), dva porty USB2.0, dva PS/2 konektory, ethernetový port RJ-45, dva HDMI konektory a jeden Display port.Na základní desce jsou dále umístěny konektory pro připojení ventilátorů, dvou dalších USB3.0, dalších čtyř USB2.0 či vyvedení zvuku na přední panel.

V desce je obsažen moderní BIOS, ve kterém lze nastavit vše potřebné pro správný chod systému a požadavky uživatele. Základní deska má podporu MS Windows 7/8.1/10 a byly jí udělany certifikace CE/FCC, ErP/EuP a WHCK. Pro přesnější specifikaci podporovaných procesorů, modulů operační paměti a HDD nás kontaktujte.

Balení obsahuje:

  • 1x H81H3-I (HDMI)
  • krytka zadního panelu
  • SATA kabely
  • instalační CD
  • manuál

Specifikace:

typ základní desky mini-ITX
procesor patice LGA1150
podpora 4. generace Intel Core, Pentium a Celeron
čipset Intel H81 Express
grafická karta integrovaná Intel HD Graphics
operační paměť dvoukanálová DDR3
podpora DDR3 1600 non-ECC
do velikosti 16 GB
2x 240-pinový konektor
expanzní sloty 1x mini-PCI Express X1
1x PCI Express X16 2.0
rozhraní pro úložiště dat 2x SATA III 6 Gb/s
2x SATA II 3Gb/s
audio VIA VT1705
6-ti kanálový HD audio CODEC
rozhraní na zadním panelu 2x USB 3.0
2x USB2.0
2x Audio jack (Line out, Mic in)
1x RJ-45 port (ethernet Realtek 8111G)
1x HDMI porty
1x D-Sub (VGA) port
2x PS/2 (klávesnice, myš)
rozhraní na základní desce 1x 4-pinový CPU-FAN
1x 4-pinový SYS-FAN
1x 4-pinový FAN 12V
1x výstup na přední audio
1x patice pro systémový reproduktor
1x USB3.0 patice (pro 2 USB porty)
2x USB2.0 patice (pro USB porty)
2x SATA III 6 Gb/s
2x SATA II 3 Gb/s
1x 24-pinový napájecí konektor
další systémové konektory
podporované OS výrobcem Windows 7/8/8.1
rozměry (170 x 170) mm
certifikace CE/FCC
ErP/EuP
WHQL
WHCK

Technologie Durathon

Technologie Durathon - kvalita základní desek, které můžete věřit

Technologie výroby Durathon spočívá ve vyšších požadavcích společnosti ECS na výrobu a testování, než jsou běžné průmyslové standardy. Trvanlivost a kvalita základních desek je tak na vyšší úrovni, než je tomu tak běžně u konkurence. Hlavními pilíři technologie jsou dvousměrně splétaná skelná vlákna, zajišťující vyšší stabilitu elektrických a mechanických vlastností a teplotní odolnost. Provozní teploty jsou tak ve vyšším rozsahu, než je u výrobků této kategorie běžné. Pro výrobu jsou použity i lepší součástky s delší životností. Toto vše je otestováno, aby byla zaručena trvající kvalita výrobku.

trojitá vrstva odolnost extrémním teplotám
dlouhodobý test speciální kondenzátory

kondenzátory

Kondenzátory s pevným dielektrikem

Tyto kondenzátory se vyznačují lepší vodivostí a tepelnou odolností. Celý systém je tak stabilní a je připraven i na kritické podmínky.

kondenzátory

SATA6G

Rychlé sériové rozhraní SATA 6Gb/s

Nejnovější rozhraní pro připojení magnetických nebo SSD disků, které disponuje až dvojnásobnou přenosovou rychlostí oproti předchozí generaci.

SATA6G

USB3.0

USB3.0

Oproti předchozí genraci má USB3.0 až desetinásobnou přenosovou rychlost a může tak dosahovat rychlosti přenosu až 4,9 Gb/s.

USB3.0

ECS EZ Bios

ECS EZ Bios

ECS EZ Bios je nové grafické rozhraní Biosu, navržené pro přehlednost, uživatelskou přívětivost a rychlost použití. Jsou snadno dostupné fukce jako Auto OC, sled bootování, bezpečnostní funkce a další. Na první pohled je viditelná energetická účinnost a využití výkonu.


Intel Smart Response Technology

Intel Smart Response Technology

Technologie Intel Smart Response urychluje odezvu systému tak, že často používané bloky dat umisťuje na akcelerační SSD disk, který díky svým vlastnostem umožňuje mnohonásobně rychlejší přístpu k potřebným datům, než běžný magnetický disk.

mPCI Express

Rozhraní mPCI Express

Rozhraní mPCI Express je určeno pro malá zařízení pro rozšíření jejich možností. Malý plochý 52 pinový konektor je určen např. pro mini-TV tuner, mini-Wireless, mini-SATA disky atd.

mPCI Express

mPCI Express

Motherboard Intelligent BIOS III (M.I.B III)

Nové verze biosu nabízí inteligentnější a pohodlnější způsob, jak nastavit parametry napětí procesoru, operčeních pamětí, grafické karty a dalších možností, v závislosti na možnostech základní desky. Takto lze získat vyšší výkon i díky využití předem přednastavených profilů pro přetaktování.

mPCI Express